Beat FM Albania

Këngëtarja e njohur ndan momentin e sikletshëm të puthjes së parë

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Sa prej jush e mbani mend puthjen tuaj të parë? Sigurisht, nuk ka gjasa të jetë në renditjen e puthjeve më të mira të jetës suaj. Në fakt, lajmi i mirë është që ju nuk jeni vetëm! Billie Eilish, ylli i popit 17 vjeçare, sapo ndau përvojën e saj të parë të puthjes dhe,  … […]

The post Këngëtarja e njohur ndan momentin e sikletshëm të puthjes së parë appeared first on ENERGY Radio.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED