Beat FM Albania

Këngëtarja shqiptare takohet me Mel B, ja çka kërkoi prej saj (VIDEO)

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, e famshme në botë, Ava Max është takuar me një personalitet shumë të njohur. Bëhet fjalë për Mel B – ish pjesëtaren e Spice Girl. Të dyja u takuan në Londër dhe këtë e dokumentoi vet Ava përmes një videoje të postuar në llogarinë e saj në Instagram. “Takimi më Mel […]

The post Këngëtarja shqiptare takohet me Mel B, ja çka kërkoi prej saj (VIDEO) appeared first on ENERGY Radio.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED