Beat FM Albania

Kevin Hart pëson dëmtime serioze pas aksidentit me makinë

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Komediani Kevin Hart është përfshirë në një përplasje serioze me makinë në Malibu. Hart dhe dy të tjerë ndodheshin në automjetin e tij kur ky i fundit rrëshkiti në një kanal në Malibu. Makina vintage, Plymouth Barracuda, një model i 1970-ës ishte një blerje e aktorit në korrik për të festuar 40 vjetorin e tij.

Gjatë momentit të aksidentit, Hart nuk ishte në timon por nga raportimet e para, flitet se ai dhe personi që po ngiste janë shtruar menjëherë në spital me ‘dëmtime të konsiderueshme në kurriz’.

The post Kevin Hart pëson dëmtime serioze pas aksidentit me makinë appeared first on 98.5 FM.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED