Beat FM Albania

Kim dhe Mario bëhen sërish bashkë dhe kanë në plan të na surprizojnë!

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Kim Kardashian i qëndron besnike grimierit shqiptar, Mario Dedivanovic.

Ajo do të sjellë bashkëpunimin e dytë me Marion, të cilin do e quajë “Artisti dhe Muza”.

Këtë e zbuloi me anë të një postimi në Instagram ku shfaqej pranë grimierit shqiptar.

“Për 11 vite, unë dhe Mario kemi punuar së bashku, duke sjell disa prej pamjeve më të bukura. E kam parë të rritet nga një djalë i talentuar, në rrugën e tij, pa u nxituar, e gjithmonë duke vendosur punën dhe të tjerët para vetes. Ai e vlerëson punën, është tepër besnik dhe nuk ndjek trendet e të tjerëve dhe është kthyer në një frymëzim për artistë të tjerë kudo në botë. Jam shumë e emocionuar për bashkëpunimin tonë të dytë. Na ndiqni për të zbuluar projektin më të fundit të ‘KKË’ x MARIO: ‘The Artist And The Muse’”, shkruajti Kim.

View this post on Instagram

For over 11 years, Mario and I have worked together and created some incredible glam moments. I’ve watched him grow from a talented young artist who slowly and respectfully worked his way up through the years in the the old fashioned way, never expecting short cuts and always putting his work and others first. He values hard work and is loyal to the core. Never one to follow trends, he’s become a trailblazer, pioneer, educator and an inspiration to artists around the world. I’m so excited I can finally announce our 2nd collaboration together. I’ve watched him work passionately for the past year on this collection and campaign (and he’s also driven us all crazy!) in his quest for perfection. Stay tuned for round 2 of KKW x MARIO: The Artist And Muse ?? You guys are going to love this collection!!!

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on Nov 12, 2019 at 9:04am PSTiHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED