[ad_1]

Kim Kardashian ka lancuar pak ditë më parë linjën e saj të të brendshmeve ‘Skims’ për gratë e të gjitha formave dhe ngjyrave. Numrat variojnë e po ashtu edhe ngjyrat dhe modelet që nga trupore deri tek ato në formë kilotash. 

Por ajo për të cilën Kim nuk kishte menduar ka qenë sasia, pasi produktet janë shitur online brenda pak minutash dhe përllogaritet që ylli i KUWTK ka fituar 2 milionë  dollarë vetëm në sekondat e para të shitjes.

The post Kim Kardashian, 2 milionë dollarë që në minutat e para me linjën e re të të brendshmeve ‘Skims’ appeared first on 98.5 FM.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *