Beat FM Albania

Kim Kardashian dhe Jennifer Lopez bashkë në një film?

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Personazhi i njohur televiziv Kim Kardashian është shprehur shpesh se dëshiron të jetë pjesë e projekteve kinematografike. Gjithashtu gjatë intervistave të ndryshme për mediat e huaja, Kim ka theksuar se do të dëshironte të bashkëpunonte me këngëtaren dhe aktoren e njohur Jennifer Lopez. Por duket se ëndrra e saj do të realizohet. Sipas “Harper’s Bazaar” […]

The post Kim Kardashian dhe Jennifer Lopez bashkë në një film? appeared first on ENERGY Radio.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED