Beat FM Albania

Kim Kardashian dhe Winnie Harlow, në një bashkëpunim për KKW

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Kim Kardashian ka zgjedhur të bashkëpunojë me modelen me vitiligo, Winnie Harlow, për fushatën e fundit të linjës së saj kozmetike, KKW.

Lancimi i fundit sjell 5 produkte të reja si një paletë me 12 tone për sytë, 2 highlighter dhe 3 buzëkuqe. Kjo është hera e dytë që Kim bashkëpunon me dikë për linjën e saj të bukurisë, pas bashkëpunimit të parë me artistin e make up-it Mario Dedivanovic.

The post Kim Kardashian dhe Winnie Harlow, në një bashkëpunim për KKW appeared first on 98.5 FM.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED