Beat FM Albania

Kim Kardashian ka një fëmijë të preferuar, rrjeti “e masakron” sërish

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Kim Kardashian është nënë e katër fëmijëve, dhe duket se i preferuari i saj është vogëlushi 3-muajsh Psalm. Kim publikoi një fotografi të saj me vogëlushin në Instagram, ku e quante Psalm-in, bebushin “më të mirë dhe më të ëmbël që ka pasur ndonjëherë”. “Burri im i vockël është më i ëmbli! Sinqerisht, ai është […]

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED