Beat FM Albania

Kim Kardashian rezulton pozitive në testin e…

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Kim Kardashian ka marrë një telefonatë nga mjeku i saj gjatë episodit së të dielës të Keeping Up With The Kardashians.

Pas disa analizave gjaku, për të përcaktuar shkakun e disa shqetësimeve shëndetësore si fryrje të gjymtyrëve, dhimbje koke dhe lodhje e përgjithshme, Kim ka marrë një telefonatë me përgjigjet e analizave ku thuhet se antitrupat e saj rezultojnë pozitive për lupus dhe artrit reumatoid‘. Në panik ylli i reality show-t ka telefonuar më pas motrat e saj duke iu thënë ‘Jam e tmerruar‘. 

The post Kim Kardashian rezulton pozitive në testin e… appeared first on 98.5 FM.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED