[ad_1]

Edhe pse duket shumë më e re në moshë, Kim Kardashian festoi 39-vjetorin e lindjes së saj. Dhe si për të shuar kuriozitetin e të gjithëve, vetë Kim ka treguar me detaje për ndjekësit e saj si e ka festuar këtë ditëlindje, e cila mesa duket ka qenë më e bukura deri tani. “Faleminderit shumë për […]

The post Kim Kardashian tregon si festoi ditëlindjen: Kaney dhuroi 1 milion dollarë appeared first on ENERGY Radio.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *