[ad_1]

Kylie dhe Travis janë në syrin e të gjithëve që pas lajmit të ndarjes së tyre.
Çdo veprim i tyre konfirmon ose jo dyshimet që fansat dhe media kanë mbi ta.
Por mesa duket ata ende janë në jetën e njëri-tjetrit për një motiv të fortë, e cila është vajza e tyre, Stormi.
Në publikimin e fundit të Kylie-t në ‘Snapchat’, publiku ka menduar se ajo është e shoqëruar nga ish-partneri i saj.
Në videon e postuar shihet Stormi duke kërcyer nën tingujt e këngës së Travis.
E!News ka raportuar se familja e ka kaluar të dielën së bashku në shtëpinë e Kylie-t në Calabasas.
Duket se ish-partnerët shkojnë shumë mirë bashkë dhe pas ndarjes.

View this post on Instagram

Travis posted on his Instagram story? Look how happy she looks listening to her dad

A post shared by Kylie Jenner News (@kyliesnapchat) on Oct 14, 2019 at 5:47am PDT[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *