Beat FM Albania

Kylie Jenner dhe Travis Scott i japin fund …

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Kylie Jenner dhe Travis Scott thuhet se i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre.  Dyshja nuk janë parë bashkë që pas 27 gushtit, që përkon me premierën e dokumentarit të Travis, “Look Mom, I Can Fly” në Netflix.

TMZ pretendon se ata janë përpjekur prej kohësh të bëjnë që marrëdhënia të funksionojë, por në fund vendosën të ndaheshin. Megjithatë një burim pranë çiftit thotë se nuk bëhet fjalë për një ndarje përfundimtare. Ata thjesht do të qëndrojnë për pak kohë larg njëri-tjetrit për të përmirësuar situatën.

The post Kylie Jenner dhe Travis Scott i japin fund … appeared first on 98.5 FM.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED