Beat FM Albania

Kylie Jenner zgjedh “reperin e gabuar”, priten konflikte me Kim Kardashian

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Pas ndarjes nga Travis Scott, Kylie Jenner është zyrtarisht një beqare e lakmuar nga miliona njerëz por duket se ylli i reality show-t nuk ka ndërmend t’iu ndahet reperëve. 22-vjeçarja është parë shumë pranë Drake në ditëlindjen e këtij të fundit. Burime për “Us Weekly” thanë se ajo kaloi shumicën e kohës pranë Drake dhe […]

The post Kylie Jenner zgjedh “reperin e gabuar”, priten konflikte me Kim Kardashian appeared first on ENERGY Radio.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED