Beat FM Albania

Lady Gaga anulon koncertet, shkak gjendja shëndetësore

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Lady Gaga i ka anuluar koncertet. Këngëtarja Lady Gaga i ka anuluar të gjitha koncertet për shkak të një sëmundje. Ajo përmes një postimi njoftoi se po vuan nga një infeksion i sinusit dhe bronkitit. “Unë jam aq e dërrmuar dhe nuk mund të performoj sonte për aq shumë njerëz që udhëtuan për të ardhur të […]

The post Lady Gaga anulon koncertet, shkak gjendja shëndetësore appeared first on ENERGY Radio.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED