Beat FM Albania

Lewis Hamilton, bën fansat të shqetësohen me mesazhin e papritur në Instagram

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Lewis Hamilton ka shqetësuar fansat teksa ka postuar një mesazh jo të zakontë ditën e djeshme në Instagram. Garuesi i Formula 1 (34 vjeç) shkruante se ndihej sikur ‘po dorëzohej përpara gjithçkaje’. Ai shtoi se ‘bota është kaq rrëmujë’ dhe se ‘ndihej tërësisht i ezauruar’.

Për një kohë të gjatë, Lewis e ka ngritur zërin lidhur me frikërat e tij mbi planetin. Ai u kthye në vegan përpara 2 vjetësh kurse muajin e kaluar hapi një restorant me bazë bimore.

The post Lewis Hamilton, bën fansat të shqetësohen me mesazhin e papritur në Instagram appeared first on 98.5 FM.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED