Beat FM Albania

Linda Halimi vjen me një sfidë të re, mundësia juaj për të fituar 500 dollarë

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Linda Halimi u rikthye në spektaklin e ‘Kënga Magjike’ pas një kohe që i mungoi skenës së muzikës. Kujtojmë se para 9 vitesh, këngëtarja u prezantua në festival me Nora Istrefin dhe Big D, ama treshja u përjashtua si rezultat i vonesës 30 minuta në prova. Po ashtu u dënuan me gjashtë vite pa të […]

The post Linda Halimi vjen me një sfidë të re, mundësia juaj për të fituar 500 dollarë appeared first on ENERGY Radio.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED