Beat FM Albania

“Look Mom I Can Fly”/ Dokumentari i Travis Scott që na dha skena nga Kylie Jenner si mama!

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Ditën e sotme, në Netflix është publikuar dokumentari i Travis Scott, që na çon në një udhëtim nëpër jetën e tij. Në të janë pjesë që nga fëmijëria, pasioni për muzikën, koncertet, si dhe jeta me Kylie Jenner dhe transformimet që ndodhen në jetën e tyre kur u bënë prindër.

Dhe për fansat e Kyliet, janë publikuar tashmë disa pjesë të shkëputura nga dokumentari “Look Mom I can fly” që tregojnë momentet në spital përpara se Kylie të lindte, apo dhe të tjera ku ata shfaqen bashkë me Stormin.

View this post on Instagram

Kylie via Instagram stories 😩🥺👶🏽

A post shared by Not Kylie Jenner (@kyliesnapchat) on Aug 28, 2019 at 1:04am PDT

The post “Look Mom I Can Fly”/ Dokumentari i Travis Scott që na dha skena nga Kylie Jenner si mama! appeared first on 98.5 FM.iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED