Beat FM Albania

Loredana dhe Ava Max triumfojnë në MTV Ema

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Mbrëmjen e kaluar është mbajtur ceremonia e ndarjes së çmimeve për më të mirët e muzikës nga kanali i njohur muzikor, MTV. Eventi i Europe Music Aëards (EMA) është mbajtur në Sevilla të Spanjës ku dy janë shqiptaret që kanë arritur të triumfojnë, Ava Max dhe Loredana. Ava Max është shpërblyer nga MTV si artistja që pritet të ketë më së shumti sukses në të ardhmen.

Ndërkohë që reperja Loredana u përzgjodh si ‘Artistja më e mirë e vitit në Zvicër’.

Teksa po shijonte shfaqjen reperja shqiptare është takuar me futbollistin Cristiano Ronaldo me të cilin ka bërë edhe një foto që e ka postuar më pas në Instagram.

The post Loredana dhe Ava Max triumfojnë në MTV Ema appeared first on 98.5 FM.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED