Beat FM Albania

Loredana Zefi zbulon listën e këngëve të albumit të ri

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Këngëtarja shqiptare e cila gëzon famë të madhe në Zvicër dhe Gjermani, Loredana Zefi, këtë vit ka punuar mjaft shumë në projekte muzikore. Biondja tash e një kohë është në përgatitje të albumit të ri, derisa së fundmi ka zbuluar listën e këngëve, ku përfshihen gjithsej dymbëdhjetë. Në mesin e projekteve është edhe një për […]

The post Loredana Zefi zbulon listën e këngëve të albumit të ri appeared first on ENERGY Radio.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED