Beat FM Albania

Majk dhe Capital T kanë gati hitin e radhës, reperët zbulojnë pak nga bashkëpunimi i tyre

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Majk dhe Capital T janë dy nga reperët që ruajnë raporte shumë të mira me njëri-tjetrin dhe kjo gjë i ka ndihmuar edhe për bashkëpunimin në muzikë. Reperët kanë realizuar dy këngë më parë së bashku dhe pritet që së shpejti të publikojnë bashkëpunimin e tretë. Mbrëmjen e djeshme ata kanë bërë një video ‘live’ me ndjekësit në ‘Instagram’ për t’ju zbuluar diçka nga dueti mes tyre. Majk dhe Capital T kanë treguar për të gjithë këngën që duket mjaft ritmike dhe që me siguri do kthehet shpejt në hit.

View this post on Instagram

??????????????? LIVE ??? @majkaveli …

A post shared by Capital T (@truekapo) on Oct 30, 2019 at 2:42pm PDTiHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED