[ad_1]

E lindur në Los Angeles, Meghan Markle, tashmë dukeshë e Sussex-it,  flitet se ka mall për shtëpinë dhe po kërkon dëshpërimisht të kthehet në Amerikë. Për këtë arsye raportohet se çifti mbretëror po kërkon të blejë një shtëpi në zonën ekskluzive të Malibusë ku ata do të mund të jetojnë herë pas here me djalin e tyre, Archie. 

Malibu ndodhet 20 minuta larg Los Angelesit  dhe është vendi ku kanë rezidencat e tyre persona të famshëm si Leonardo Di Caprio, Kim Kardashian apo Jennifer Aniston.

The post Malli për vendlindjen e shtyn Meghan Markle të marrë këtë vendim… appeared first on 98.5 FM.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *