[ad_1]

Maluma është më në fund një mashkull single pasi ish- e dashura, Natalia Barulich, e ka tradhëtuar me Neymar. Modelja me origjinë kroate, flitet se kishte nisur një romancë të fshehtë me futbollistin ndërkohë që Maluma ndodhej në një turne muzikor.

Dyshja kishin dy vite së bashku dhe mësohet se martesa ishte hapi që do të pasonte nëse Neymar nuk do të ishte futur në rrugën e tyre.

The post Maluma është më në fund ‘single’. E dashura e tradhton me Neymar appeared first on 98.5 FM.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *