[ad_1]

Këngëtarja Marsela Çibukaj mahniti në daljet e para skenike për shkak të zërit unik të saj.

Mirëpo ajo është ngulitur në mendjet e fansave si këngëtarja e mbushur me një të sajin të të veshurit.

Me sa duket këngëtarja së fundmi është e vendosur për të ndryshuar, pasi ka humbur shumë në peshë.

Ajo ka publikuar fotografi bashkë me partnerin e saj Vitmar Basha, ku shihet tejet e legante.

E veshur me pantallona lëkurë dhe e gjitha në të zeza, Marsela shihet më në formë se kurrë.

Duket se historia e dashurisë me Vitmarin dhe planet për martesë mes tyre, kanë bërë që këngëtarja të marrë vendimin e rëndësishëm për tu dobësuar.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *