Beat FM Albania

Martesat, aborti, fëmijëria e vështirë dhe përdhunimi… Të gjitha në autobiografinë e Demi Moore.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Demi Moore do të publikojë së shpejti biografinë e saj ‘Inside Out’ që përmban kujtimet e aktores që nga martesat e deri te fëmijëria e vështirë. Në libër, ndër të tjera Moore ka zbuluar se është përdhunuar në moshën 15 vjecare ndërsa një moment tjetër delikat dhe i dhimbshëm për të ka qenë aborti spontan që kishte patur gjatë martesës me Ashton Kutcher.

‘Në atë kohë sa kisha nisur të pija dhe ndoshta kjo mund të ketë qenë një nga arsyet gjë që nuk ia fal vetes’ tha ajo. Muajin qe vjen aktorja do te jete ne kopertinen e revistes ‘Harper’s Bazaar’ ku pozon nudo vetem me nje kapele te madhe ne koke.

The post Martesat, aborti, fëmijëria e vështirë dhe përdhunimi… Të gjitha në autobiografinë e Demi Moore. appeared first on 98.5 FM.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED