Beat FM Albania

Martohet DJ i njohur, foto nga dasma e pazakontë

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Ai është ndër DJ më të njohur dhe më të dëgjuar kudo në botë. Por këtë herë DJ Tiesto nuk është lakuar në media për produksione muzikore, por për martesën e tij. Ai i dha fund beqarisë të shtunën që lamë pas në një ceremoni krejt të pazakontë në shkretëtirë. 50-vjeçari Tiesto u lidh në […]

The post Martohet DJ i njohur, foto nga dasma e pazakontë appeared first on ENERGY Radio.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED