[ad_1]

Jennifer Aniston mund të ketë qenë në qendër të vëmendjes së mediave që kur hapi Instagram për herë të parë, por pas kësaj që bëri, harrojeni Instagramin.
Aktorja e famshme dhe moderatorja e njohur Ellen kanë vulosur miqësinë e tyre me një puthje.
50-vjeçarja nuk e pati problem të puthë mikeshën e saj prej vitesh, pak ditë pasi ajo puthi kolegun Howard Stern në program.
“Kur është hera e fundit që ke puthur një vajzë në buzë”, e pyeti Ellen.
Aniston mori një sekondë për të menduar mbi përgjigjen e saj – dhe tha: “Unë nuk i puth vajzat në buzë, jo …” me një hezitim – në atë pikë Ellen u përkul, dhe aktorja me moderatoren ndanë një puthje.
“Kjo është ajo që donin të shihnin; ata e kanë dashur këtë me vite!”, Tha Ellen.
Shpresojmë që bashkëshortja e Ellen, Portia de Rossi, me të cilën është martuar prej vitit 2008, të mos bëhet xheloze.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *