Beat FM Albania

Mbretëresha Elizabet heq foton e Harry-t dhe Meghan nga dhoma e saj!

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Mediet e huaja kanë vënë re një detaj gjatë një xhirimi të një interviste të Mbretëreshës Elisabet. Ajo ka vendosur të heqë nga dhoma e saj foton e Princit Harry dhe Dukeshës Meghan.

Fotoja u vu re në 2018, ndërsa së fundmi, gjatë një takimi në 22 tetor, u pa se ajo nuk ishte më.

Nuk dihet ende arsyeja e këtij veprimi, por spekulohet se fotografia u hoq për të respektuar privatësinë e çiftit.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED