Beat FM Albania

MC Kresha, Lyrical Son, Semiautomvtic, Kreshnique dhe NS publikojnë në YouTube këngën “Beirut”

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Është publikuar edhe një këngë në platformën YouTube në kuadër të albumit të tyre “U.S.A”.
E kemi fjalen për reperët e grupit PINT, MC Kresha, Lyrical Son, Semiautomvtic, Kreshnique dhe NS, të cilët sollën këngën “Beirut”. Kjo këngë tashmë gjendet në YouTube, në versionin audio.Tekstin e kanë shkruar vet artistët, ndërsa për ‘beatin’ janë përkujdesur Semiautomvtic dhe Strike Beatz.

Miksimin dhe masterizimin e ka bërë Pressplay, me producent K-Master dhe Strike Beats. Edhe kjo këngë u mirëprit nga fansat e tyre, duke marrë klikime e komente të shumta në vetëm pak kohë pasi u lançua në YouTube. Ndërkaq, MC Kresha dhe Lyrical Son publikuan më 17 shkurt për ditën e pavarësisë së Kosovës albumin “United State of Albania”.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED