[ad_1]

Reperi i njohur, Mc Kresha, së fundmi ka festuar ditëlindjen e tij të 35-të. Ai ka marrë urime të shumta nga miq dhe kolegë, disa nga të cilat i ka ndarë dhe me ndjekësit e tij në rrjete sociale.
Mesa duket Kresha ka vendosur ta kalojë ditëlindjen larg syve të medias dhe në privatësi, por një video që po qarkullon tregon reperin duke drekuar në shoqërinë e një femre, fytyra e së cilës nuk është bërë publike. Është përfolur shpesh se Mc Kresha është prej kohësh në një lidhje, por ai ka zgjedhur gjithmonë të tregohet sa më i rezervuar. Megjithatë, kjo video vërteton se reperi shoqërohet me një vajzë, por akoma mbetet mister raporti mes tyre.

View this post on Instagram

Kur stë lëjnë rehat me festu as ditëlindjen,gjithë stafi duke u shkep me foto/video? Edhe 100 @tavnikcity t'dum fort ????

A post shared by Mrizi i Zanave Agroturizem (@mrizi_i_zanave) on Sep 5, 2019 at 8:49am PDT[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *