Beat FM Albania

Meghan Markle dhe Princ Harry në dasmën e mikes së ngushtë së dukeshës

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Dukesha dhe duka i Sussex ndodhen aktualisht në Romë për shkak të martesës së shoqes së ngushtë të Meghan Markle, Misha Nanoo. Dyshja kanë shkëlqyer me ‘look-un’ e tyre ditën e sotme, teksa ishin kujdesur të dukeshin mjaft elegantë. Markle kishte veshur një fustan ngjyrë të zi me një palë vathë të cilët shkëlqenin, ndërsa Harry kishte zgjedhur një kostum të zi serioz.

Kjo dalje e çiftit nuk i ka shpëtuar syrit të paparacëve të cilët janë treguar shumë të vëmendshëm ndaj tyre. Kujtojmë se javën e ardhshme Meghan dhe Harry do të udhëtojnë të dy drejt Afrikës për shkaka të projekteve të pallatit mbretëror.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED