Beat FM Albania

Meghan Markle heq unazën e fejesës

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Dukesha e Sussex, Meghan Markle dhe Princ Harry kanë nisur turin e tyre mbretëror dhe momentalisht ndodhen në Afrikë. Ata kanë marrë me vete edhe vogëlushin e tyre, Archie Harrison, i cili ditën e sotme ka takuar Kryepeshkopin Desmond Tutu. Por ajo që tërhoqi vëmendje ka qenë fakti se dukesha nuk e ka mbajtur unazën […]

The post Meghan Markle heq unazën e fejesës appeared first on ENERGY Radio.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED