Beat FM Albania

Meghan u përlot në emision, fansat bëjnë gjestin e bukur për të

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Dukesha e Sussex, Meghan Markle së fundmi në një intervistë për programin “ITV”, është përlotur teksa ka folur për periudhën e vështirë që po kalon. Ajo ka rënë pre e kritikave nga më të ndryshmet nga ana e mediave, të cilat ia kanë rënduar shumë gjendjen emocionale.
“Veçanërisht si femër është vërtetë e tepërt. Kjo e kalon vështirësinë e të qënurit një e sapomartuar dhe nënë e re. Gjithashtu ju falenderoj që më pyetët nëse jam mirë, jo shumë njerëz interesohen për këtë gjë”, është shprehur mes të tjerash dukesha ndërkohë që sytë i janë mbushur me lot. Menjëherë pas kësaj interviste, fansat për t’i treguar Meghan-it që e mbështesin, kanë bërë për të një gjest shumë të bukur.

Të gjithë fansat, kanë bërë postime të shumta në Twitter, duke përdorur hashtagun ‘‘TëDuamMeghanMarkle’. Ato kanë si qëllim që t’i tregojnë dukeshës gjithë dashurinë që kanë për të dhe familjen mbretërore.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED