[ad_1]

Ish-aktorja e filmave për të rritur, Mia Khalifa duket se ka hequr dorë përfundimisht nga pornografia.
Pati spekulime se do të bëhej së shpejti nënë e një fëmije prej lidhjes me shefin suedez, por Mia i hodhi poshtë të gjitha.
Në një postim në Twitter, ajo shkruajti: “Dje Robert dhe unë vendosëm që të martohemi këtë verë në vend të verës 2021 siç ishte planifikuar. Koha për të planifikuar një martesë është 6 muaj larg, dhe kjo mund të jetë gjithçka tjetër veçse argëtuese.”
Por mohoi faktin që është shtatzënë duke theksuar që jeta e tyre do arrijë në nje fazë tjetër për shkak të karrierës së të dashurit Robert Sandberg.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *