Beat FM Albania

Michael Douglas: ‘Ajo akoma më bën të kem flutura në stomak’

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Ata janë çifti më jetëgjatë i Hollywoodit, me 19 vite martesë, por pavarësisht kësaj Michael Douglas (74 vjeç) dhe Catherine Zeta-Jones (49), janë ende të dashuruar si ditën e parë. Në një intervistë për Us Eeekly, aktori ka thënë se bashkëshortja e bënte akoma të kishte flutura në stomak. Çifti ka parakaluar në tapetin e kuq të Emmy të dielën në mbrëmje, ku Douglas ishte i nominuar si aktori më i mirë protagonist në serialin komik “Moteda Kominsky”.

The post Michael Douglas: ‘Ajo akoma më bën të kem flutura në stomak’ appeared first on 98.5 FM.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED