Beat FM Albania

Miley Cyrus më e dashuruar se kurrë me shokun e fëmijërisë, reagon Liam

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Këngëtarja Miley Cyrus duket se e po shijon pafund historinë e saj të re të dashurisë me shokun e fëmijërisë Cody Simpson.

Por pas gjithë postimeve dhe fotove plot dashuri të Cyrus për të dashurin e ri, dukt se ka ardhur dhe reagimi iI parë nga ish-bashkëshorti i saj, aktori Liam Hemsworth.

Sipas burimeve pranë ‘Enews’ Liam e ka lënë tërësisht pas krahëve këtë histori dhe nuk ka shfaqur në asnjë moment interes për të ditur se çfarë po ndodh me Cyrus.

Gjithashtu sipas mediave të huaja tashmë aktorin nuk e surprizon dhe habit më asgjë që vjen nga Miley, por është i fokusuar të ecë vetëm përpara.

Ashtu si Miley edhe Liam është në një lidhje të re dashurie, por ndryshe nga ish-bashkëshortja e tij ai ka vendosur t’a shijojë këtë lidhje larg vëmendjes mediatike.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED