Beat FM Albania

Motra e blogeres së pasur italiane kërcen me këngë shqip

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Motra e blogeres dhe stilistes së pasur italiane Chiara Ferragni, duket se gëzon mjaft simpati për Shqipërinë.

Francesca Ferragni ka publikuar së fundmi në rrjetin social “Instagram” një video ku shihet duke udhëtuar me makinë, ndërkohë që këndon dhe kërcen e qeshur në tingujt e këngës “Valle Kosovare”, interpretuar nga Shpat Kasapi.

“Nga ato këngët e bukura shqiptare”-ka shkruar Franceska krahas videos.

Në postimet e mëtejshme, vihet re se motra e blogeres italiane ka gjithashtu miqësi të ngushtë me shqiptarë, ndër të cilët pikaset emri i Erlinda Lesit, e zhvendosur prej kohësh në vendin fqinj.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED