Beat FM Albania

Motrat e famshme shkëlqejnë në tapetin e kuq të “People Choice Awards”

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Kim Kardashian dhe motrat e saj, Khloe e Kourtney, kanë shkëlqyer në tapetin e kuq në “People Choice Awards” në Los Angeles, të dielën mbrëma.

39-vjeçarja i la të gjithë pa fjalë teksa zbuloi për të disaten herë format e saj bombastike me një fustan gjarpri nga “Versace”.

Nga ana tjetër Kourtney kishte veshur një kostum të ndritshëm ku mbante veshur vetëm një palë reçipeta, ndërsa Khloe kishte veshur një fustan të pastër elegant me një çarë të lartë.

Me 3 vajzat seksi e bukuroshe ishte edhe mamaja e tyre, e cila dukej mjaft elegante me kostumin e zi që kishte zgjedhur për atë mbrëmje.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED