Beat FM Albania

”Mund ta bëni të gjitha”, Almeda zbulon si ia doli të humbë kg-të e shtatzënisë falë këtij sekreti

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Data 5 maj do të mbetet përjetësisht e shënuar për bukuroshen Almeda Abazi dhe aktorin turk Tolgahan Sayman të cilët i dhanë mirëseardhjen djalit të tyre të parë, të cilin e pagëzuan me emrin Efehan. Nga ajo kohë e deri më sot çifti i njohur shqiptaro-turk na kanë përditësuar pak nga pak nga jeta e Efehanit, […]

The post ”Mund ta bëni të gjitha”, Almeda zbulon si ia doli të humbë kg-të e shtatzënisë falë këtij sekreti appeared first on ENERGY Radio.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED