Beat FM Albania

”Na mbyti botoxi dhe plastika, gjithçka është teatër” kush e ka zhgënjyer kaq keq Adrolën?

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Prej gati tre vitesh Adrola Dushi ka lënë Shqipërinë për të realizuar ëndrrën e saj të fëmijërisë, të krijojë emrin e saj me gërma të arta në pasarelat e gjigantëve të industrisë së modës. Një ëndërr që bukuroshja shqiptare po e jeton çdo ditë pak nga pak. Por pavarësisht se karriera po ecën mirë, duket se […]

The post ”Na mbyti botoxi dhe plastika, gjithçka është teatër” kush e ka zhgënjyer kaq keq Adrolën? appeared first on ENERGY Radio.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED