[ad_1]

Mbrëmjen e kaluar përmes një ceremonie u zhvillua ndarja e çmimeve në kategori të ndryshme si kinema, televizion, muzikë të “People Choise Awards”. Aktorja Jennifer Aniston u vlerësua me çmimin “People’s Icon”, çmimi “Fashion Icon Award” iu dha këngëtares Gwen Stefani dhe çmimi “People’s Champion  Awards” këngëtares Pink. Ndërkohë çmimi për filmin më të mirë […]

The post Ndahen çmimet “People Choice Awards”, ja kush triumfoi appeared first on ENERGY Radio.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *