Beat FM Albania

Ndërron jetë këngëtari i njohur spanjoll, Camila Sesto

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Ndërron jetë këngëtari i njohur spanjoll Camila Sesto.
72 vjeçari ndërroi jetë mbrëmjen e djeshme në Madrid, pas një ataku kardiak.
Lajmin e zi e ka konfirmuar menaxheri i tij Eduardo Guervos, i cili tha për televizionin shtetëror spanjoll se Camilo Sesto u shtrua në spital të shtunën në mbramje pasi ndihej keq.
“Të dashur miq, ne me shumë keqardhje ju informojmë se artisti ynë i madh dhe i dashur Camilo Sesto sapo na ka lënë. Pusho në paqe”- shkruan në Tëitter menaxheri Guervos.
Fansat e Camila Sesto, kanë shprehur pikëllim për humbjen e tij.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED