Beat FM Albania

Në 109 vjetorin e lindjes së Nënë Terezës, Veliaj zbulon surprizën në nder të saj!

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Për ju që nuk e dini sot do të festonte datëlindjen Nënë Tereza dhe 109 vjetori i saj nuk mund të kalonte pa u kujtuar edhe nga figurat e njohur të politikës shqiptare. Në një mesazh në “Facebook”, kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj rendit punën e bërë në këto vite në nder të figurës së […]

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED