[ad_1]

Në proces divorci me këngëtaren, postimi i fundit i Bes Kallakut ironi ndaj Xhensila Myrtezajt?Ndarja e aktorit Bes Kallakut dhe këngëtares Xhensila Myrtezaj, është prej kohësh në qendër të vëmendjes.

Një postim i bërë nga Besi së fudnmi është konsideruar si një ironi ndaj Xhensilës, ku ka publikuar një video në profilin e tij të Instagramit, duke treguar se palestra e një katunari sipas tij, është të punosh në kopsht.

Kjo video e tij është konsideruar si një ironi ndaj Xhensilës, e cila njihet tashmë për kohën e madhe që i dedikohet palestrës, për të mbajtur trupin në formë.

“Ja çfarë do të thotë palestër katunarësh. Vegla për katunarë. Kjo është për shpatullat, të marrtë dreqi shpatullat të marrtë”, shkruan ai.

Çifti janë përfolur shpesh se shkak është bërë tradhëtia, kjo nisur edhe nga kënga e fundit e besit, tek thoshte “a do mbash mëkatin, a do bësh viktimën”.

Burime nga gjykata e Tiranës, bënë me dije detaje të tjera nga padia e këngëtares, e cila jo vetëm kërkon që divorci të kryhet pa faj, por gjithashtu kërkon lënie për edukim dhe rritje të fëmijëve, si edhe pension ushqimor prej 150 mijë lekë të vjetra për dy të miturit.

 [ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *