Beat FM Albania

“Nën yjet e Tiranës” sot dhe nesër, edhe pse këndon vetëm Alban Skënderaj

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, fton qytetarët të bëhen pjesë e një nate yjesh.

Fjala është për një koncert të këngëtarit të njohur, Alban Skënderaj.

Koncerti që organizohet nga Bashkia e Tiranës do të jetë sot dhe nesër, dhe mbahet te Amfiteatri i Liqenit Artificial.

“Nën yjet e Tiranës”, theksoi Veliaj, në ftesën që u drejtoi qytetarëve.

“Një ëndërr, një muzë, një natë yjesh me mikun tim Alban Skenderaj. Bëhu gati për n’koncert, sot dhe nesër, tek Amfiteatri i liqenit”, shkroi Veliaj më tej.

“Bashkë, atje në orën 20:30!”

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED