[ad_1]

Kantautori Shpat Deda e ka publikuar këngën dhe videoklipin e tij më të ri të titulluar ‘Rrugës’. Kjo këngë është singli më i ri i kantautorit dhe i paraprin publikimit të materialeve të tjera të reja dhe të albumit me po të njëjtin emër. “Rrugës” do të jetë albumi i tretë i kantautorit Shpat Deda, i […]

The post NEW MUSIC | Shpat Deda – “Rrugës” appeared first on ENERGY Radio.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *