Aksidenti në hetim! Ilda Bejleri : ‘Çdo gjë është mashtrim’Ditën e djeshme, moderatorja Ilda Bejleri u përfshi në
një aksident me makinë pranë Drejtorisë së Policisë në Tiranë. Siç u bë e
ditur, Ilda kishte përplasur me makinë një 64-vjeçare, ndërsa më pas ishte
larguar nga vendi i ngjarjes. Moderatorja i mohoi këto akuza, duke u
shprehur e bindur se nuk e kishte prekur aspak gruan e moshuar. Pas denoncimit
të gruas, Bejleri u shoqërua në polici dhe makina e saj “X5” u sekuestrua nga
policia ndërsa ajo do të hetohet tashmë në gjendje të lirë. Ilda është akuzuar
për “Shkelje të rregullave të qarkullimit rrugor” dhe “Largim nga vendi i
aksidentit”. Nëse këto akuza do të provohen, atëherë moderatorja do
të dënohet me gjobë ose me burgim deri në 1 vit.

The post Aksidenti në hetim! Ilda Bejleri : ‘Çdo gjë është mashtrim’ appeared first on 98.5 FM.

Beat FM Albania

Beat FM Albania. Created in 2017, Beat FM is the newest radio in Albania, which broadcasts online at www.beatfm.al.


Share

Facebook Twitter GoogleSearch


Tune In


Shows

TouchCarousel Warning: No posts found with selected settings.