Ava Max foto me maskë të zezë, minifund dhe çizmeKëngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Ava Max, ditë më parë njoftoi fansat se ajo do të këndojë kolonën zanore të filmit më të ri të animuar të “Sccoby Doo”.

Në anën tjetër, ajo po vazhdon të jetë shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me ndjekësit fotografi të ndryshme nga jeta e saj.Së fundmi, Ava Max publikoi disa fotografi në rrjetin social Instagram, ku shhfaqej mjaft tërheqëse veshur me një bluzë dhe fund të shkurtër.Ndërkohë në fytyrë ajo mbante një maskë të zezë, duke u solidarizuar kështu me situatën e ndërgjegjësimit për virusin COVID-19, ku rekomandohet që njerëzit nga e mbarë bota të mos dalin jashtë pa maskë mbrojtëse.

Me çizmet ngjyrë rozë dhe veshjen e saj mini, kjo paraqitje e këngëtares shqiptare u komentua shumë nga ndjekësit e saj.

Beat FM Albania

Beat FM Albania. Created in 2017, Beat FM is the newest radio in Albania, which broadcasts online at www.beatfm.al.


Share

Facebook Twitter GoogleSearch


Tune In


Shows

TouchCarousel Warning: No posts found with selected settings.