Capital T publikon këngën “Je T’aime”Capital T ka publikuar projektin e ri me titull “JE T’IAME”. Kënga është publikuar në profilin e tij zyrtar në YouTube. Muzikën e këngës ia bëri BoBeatz & Cano, ndërsa incizimin dhe miksin Rzon. E për tekstin e këngës u përkujdes vetë Capital T. /Ballkan.info/

The post Capital T publikon këngën “Je T’aime” appeared first on ENERGY Radio.

Beat FM Albania

Beat FM Albania. Created in 2017, Beat FM is the newest radio in Albania, which broadcasts online at www.beatfm.al.


Share

Facebook Twitter GoogleSearch


Tune In


Shows

TouchCarousel Warning: No posts found with selected settings.