Dafina konfirmon lidhjen me Dj GeekPrej pak kohësh është përfolur se këngëtarja e famshme Dafina Zeqiri është në një lidhje me artistin e njohur Dj Geek.
Edhe pse fansat kanë lënë mjaft komente në rrjetet sociale për lidhjen e dyshes, ata e kanë mbajtur këtë marrëdhënie vetëm për vete duke e fshehur me fanatizëm por duke ruajtur raportet profesionale.
Megjithatë kjo nuk ka zgjatur shumë pasi në ditën e të dashuruarve ata kanë postuar foton e parë me njëri-tjetrin.
Në një postim në Insta Story, Duffy dhe Dj Geek shihen të përqafuar dhe duke i dhënë një vështrim romantik njëri-tjetrit.

Beat FM Albania

Beat FM Albania. Created in 2017, Beat FM is the newest radio in Albania, which broadcasts online at www.beatfm.al.


Share

Facebook Twitter GoogleSearch


Tune In


Shows

TouchCarousel Warning: No posts found with selected settings.