Justin Bieber tregon momentin kur e kuptoi se Hailey ishte ‘e duhura’Justin Bieber është kokë e këmbë në dashuri dhe i pasionuar pas gruas së tij Hailey.. Këtë e tregon jo vetëm kënga e tij e fundit ‚Yummy‘, një reflektim i jetës sekuale të çiftit por edhe deklaratat e njëpasnjëshme të Justin. Në një intervistë të fundit, këngëtari kanadez foli për momentin kur e kishte kuptuar se Hailey ishte e duhura.

Ai tha se e kishte parë atë në një event, duke mbajtur në duar një bebe dhe diçka kishte bërë ‘click’ menjëherë. ‘E pashë mënyrën si e shikonte dhe e mbante atë bebe dhe mendova me vete: ‘Ajo është. Dua që nëna e fëmijëve të mi të shikojë fëmijët tanë kështu si ajo po shikon këtë bebe. E doja këtë gjë dhe e kuptova se ajo ishte gati të ma ofronte’ tha Justin i cili nuk i fshehu edhe planet për të nisur së shpejti një familje me Hailey-n.

‘Jam shumë i emocionuar dhe mezi pres të bëj bebe me ty Hailey’ iu drejtua ai gruas së tij gjatë intervistës.

The post Justin Bieber tregon momentin kur e kuptoi se Hailey ishte ‘e duhura’ appeared first on 98.5 FM.

Beat FM Albania

Beat FM Albania. Created in 2017, Beat FM is the newest radio in Albania, which broadcasts online at www.beatfm.al.


Share

Facebook Twitter GoogleSearch


Tune In


Shows

TouchCarousel Warning: No posts found with selected settings.